Kategorie

Szkoła, malowanie, rysowanie

W naszym sklepie internetowym przygotowaliśmy duży asortyment artykułów do malowania i rysowania, które przydadzą się początkującemu artyście w każdym wieku! W ofercie znajdziesz też produkty szkolne w postaci oryginalnych piórników, które możesz zamówić z własnym nadrukiem. Taki gadżet sprawdzi się nie tylko na zajęcia w szkole czy na uczelni, możesz go wykorzystać do przechowywania dowolnych przedmiotów. Poza tym przygotowaliśmy również wiele ciekawych kolorowanek w zestawie z kredkami, które przypadną do gustu nie tylko małym dzieciom. Zabawa z nimi to doskonały sposób na spędzenie czasu, a także zrelaksowanie się po ciężkim dniu w pracy lub szkole.

Artykuły z tej kategorii są nie tylko praktyczne, ale też solidne i bardzo estetyczne. Każdy piórnik czy komplet kredek został sporządzony z dobrych gatunkowo materiałów, dlatego będzie Ci dobrze służyć na dłużej. Do tworzenia Twoich własnych nadruków wykorzystujemy nowoczesne narzędzia i doskonałe tusze, dlatego grafika będzie prezentować się niezwykle okazale.

Piórnik z własnym nadrukiem i inne artykuły szkolne

Duża część naszych artykułów szkolnych została sporządzona z ekologicznych materiałów. Jeśli troszczysz się o środowisko, to wybierz nasze piórniki z lnu Talos, które wyróżniają się bardzo minimalistyczną stylistyką. W zestawie otrzymasz dodatkowo komplet przyborów do pisania, które również wykonano z naturalnych składników. Na uwagę zasługuje też seria Tita, do której produkcji wykorzystano bambus. Piórnik z własnym nadrukiem możesz też zamówić w tradycyjnej wersji z kolorowego materiału, oferujemy bardzo duży wybór barw. Sprawdź też wariant w kształcie tenisówki, który spodoba się szczególnie nastolatkom.

W naszym sklepie możesz w całości skompletować wyprawkę szkolną dla siebie lub Twojego dziecka! Oprócz oryginalnych przyborów z własnym nadrukiem znajdziesz u nas też duży asortyment zeszytów, idealnych do notowania lekcji. Przed złożeniem zamówienia sprawdź koniecznie nasze aktualne gazetki promocyjne. Dla naszych klientów systematycznie przygotowujemy atrakcyjne rabaty, dzięki którym zakupy w Brave Design będą jeszcze tańsze.