Kategorie

Kubki reklamowe z nadrukiem logo firmy

Działania marketingowe warto prowadzić na wielu frontach naraz, aby uzyskać jak najlepsze rezultaty. Jednym ze sposobów, w jaki możesz wypromować swoją firmę, jest zakup kubków reklamowych z nadrukiem. W Brave Design już od wielu lat zajmujemy się tworzeniem nietuzinkowych materiałów dla klientów z Wrocławia oraz wielu innych miast w Polsce. Logo Twojej marki umieszczone na naszych produktach i gadżetach reklamowych pozwoli Ci pozostać w pamięci potencjalnym odbiorcom usług, w dodatku nie ponosząc wysokich kosztów!

Nasze gadżety reklamowe z nadrukiem możesz użyć jako upominek dla stałych klientów, zachęcając ich do skorzystania z oferty firmy w przyszłości. Artykuły promocyjne z logo to też doskonały pomysł na prezent w konkursie organizowanym w social mediach! W porównaniu z kosztem, jaki musisz ponieść, zamawiając je u nas, zyski w postaci zwiększonych zasięgów będą olbrzymie. Poza tym kubki z nadrukiem warto po prostu wykorzystać jako bonus dla swoich pracowników, dzięki któremu poczują większą więź z marką.

Duży wybór kubków reklamowych

W naszym asortymencie przygotowaliśmy dla Ciebie szeroki wybór kubków reklamowych, które doskonale będą prezentować się z logo Twojej firmy! W ofercie znajdziesz standardowe warianty ceramiczne, przeznaczone na ciepłe napoje na wynos - wykonane z bambusa lub plastiku oraz termosy ze stali nierdzewnej. Szczególnie dwie ostatnie propozycje są ciekawe, w dobie zwiększonej świadomości ekologicznej wielorazowe kubki z nadrukiem na kawę to prawdziwy strzał w dziesiątkę! Wszystkie kubki z nadrukiem są starannie i estetycznie wykonane, dlatego doskonale sprawdzą się w celach marketingowych.

Aby zamówić gadżety reklamowe w naszej firmie, nie musisz mieszkać we Wrocławiu, nasza oferta przeznaczona jest dla klientów z całego kraju. Dla Twojej wygody wprowadziliśmy sprzedaż internetową, wystarczy kilka chwil na zlecenie usługi. W tym celu musisz wybrany kubek z logo umieścić w koszyku oraz przesłać nam logo Twojej marki, jeśli takowe posiadasz. W przeciwnym wypadku możesz zamówić u nas dodatkową usługę w postaci projektu identyfikacji wizualnej.