Kategorie

Notesy reklamowe, notatniki z logo

Wśród najbardziej popularnych nośników reklamowych znajdują się notesy z logo firmowym. Są one szczególnie cenione przez klientów za uniwersalny charakter, ich praktyczność i możliwości zastosowania w każdej sytuacji. Dodatkowo dają bardzo szerokie pole manewru, jeżeli chodzi o wykończenie i wyposażenie, a co się w tym wiąże, także rozpiętość cenową. Notatniki występują także w formie terminarzy, które nadal mimo dostępności wielu nowoczesnych cyfrowych rozwiązań, ceni sobie bardzo wielu pracowników.

Agencja marketingowa Brave Design z Wrocławia oferuje notesy reklamowe różnego rodzaju w bardzo różnorodnej formie wykończeń. Posiadamy zeszyty w formacie książkowym lub z funkcjonalną spiralą. W okładkach miękkich, twardych lub powlekanych. Bardzo eleganckie i wytworne dzienniki w skórzanej oprawie, które świetnie sprawdzają się jako gustowne prezenty np. dla klientów na święta. W naszym asortymencie posiadamy także bruliony w formie segregatorów z bardzo bogatym wyposażeniem, które zawierają długopis, kolorowe karteczki do zaznaczania i wiele innych akcesoriów. 

Notesy reklamowe z nadrukiem z logo firmy

Notes z logo daje również bardzo wiele możliwości znakowania i personalizacji. Jedną z form jest nadruk logo firmy na okładce. W przypadku akcesoriów z galanterii skórzanej również stylowego tłoczenia. Na notatnikach ekologicznych, które zyskują coraz większe zainteresowanie i ze względu na swoje właściwości posiadają np. drewnianą okładkę, można z kolei wykonać grawer. Istnieje też możliwość znakowania długopisu, który często znajduje się w komplecie z brulionem, tworząc świetny duet promocyjny. Notesy reklamowe można także personalizować wewnątrz, umieszczając logo firmy na każdej stronie. 

Wszelkiego rodzaju zeszyty są niezbędnikiem każdej konferencji i spotkania firmowego. Można je też traktować jako standardowe wyposażenie biura, które jest używane przez pracowników, lub jako upominek dla klientów. Doskonale nadaje się także jako nośnik marketingowy na wystawach oraz targach branżowych. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz składania zapytań ofertowych.

Modny gadżet, czyli notatnik ekologiczny na różne okazje

W trosce o naturalne środowisko możemy Ci zaproponować między innymi notatnik ekologiczny. Wykorzystasz go np. jako eko gadżet na spotkanie, prezentację czy event firmowy. Wystarczy zamieścić na nim logo firmy, bądź inną grafikę. To świetny sposób na promocję każdego biznesu!

Ten produkt świetnie wpasuje się także w imprezy tematycznie związane z ochroną środowiska. Na tym jednak nie koniec – możesz przecież sposywać w nim służbowe notatki! Sprawdź ofertę i wybierz model notatnika ekologicznego, który najbardziej Ci odpowiada.