Kategorie

Długopisy ekologiczne z nadrukiem

Szukasz pomysłu na ciekawy gadżet reklamowy, który podarujesz swoim klientom? Proponujemy Ci szeroki wybór praktycznych akcesoriów! Asortyment Brave Design z Wrocławia to proste produkty, które przywołają pozytywne wspomnienia związane z Twoją firmą. Znajdziesz u nas modele plastikowe, metalowe i ekologiczne, wykonane z papieru lub drewna. Nasza agencja reklamowa może wykonać dowolny nadruk na wybranych długopisach – dzięki sprzedaży internetowej zakupią je nie tylko klienci z Wrocławia, ale każdego zakątka Polski. Spersonalizowany podarunek jest trafionym pomysłem na prezent dla pracowników, klientów lub kontrahentów.

Ekologiczne długopisy dla każdego

Znaczenie dbania o środowisko naturalne jest coraz częściej poruszanym tematem. Dlatego możesz zdecydować się na zakup długopisów wykonanych z materiałów z recyklingu niezależnie od tego, czym zajmuje się Twoja firma. Być może właśnie ten gadżet pozwoli Ci dotrzeć do nowej grupy odbiorców, która doceni krok poczyniony w kierunku ochrony środowiska. Na każdym produkcie możemy wykonać dowolny napis. Niech będą to dane kontaktowe lub hasło, które kojarzy się z Twoją firmą. Ekologiczne gadżety reklamowe są coraz częściej spotykanym dodatkiem na targach i eventach. Wybierz efektywną reklamę i podaruj przydatny prezent obecnym i przyszłym klientom i kontrahentom.

Różne rodzaje długopisów ekologicznych

W naszej ofercie znajdziesz akcesoria wykonane z materiałów pochodzących z recyklingu. Proponujemy proste modele, jak i wyposażone w przycisk. Możesz wybierać spośród różnych wzorów i kolorów. Długopisy ekologiczne z nadrukiem są wykonane z:

  • papieru,
  • tektury,
  • drewna,
  • bambusa,
  • naturalnego korka.

Wszystkie produkty oferowane przez agencję Brave Design z Wrocławia zostały przygotowane z naturalnych tworzyw wysokiej jakości. Kolorowe długopisy z nadrukiem to praktyczne dodatki, które mogą towarzyszyć każdemu podczas konferencji, spotkań biznesowych i wyjazdów służbowych. Niech posłużą jako miłe i funkcjonalne akcesoria, ukazujące ekologiczną stronę organizacji. W oferowane przez nas wyroby mogą zaopatrzyć się klienci z Wrocławia i innych miast Polski. Wybierz gadżet, który Ci odpowiada, zdecyduj, jaki nadruk chcesz na nim umieścić i złóż zamówienie!