Kategorie

Piórniki z własnym nadrukiem, artykuły szkolne

W naszym sklepie internetowym przygotowaliśmy duży asortyment artykułów do malowania i rysowania, które przydadzą się początkującemu artyście w każdym wieku! W ofercie znajdziesz też produkty szkolne w postaci oryginalnych piórników, które możesz zamówić z własnym nadrukiem. Takie gadżety reklamowe sprawdzą się nie tylko na zajęciach w szkole czy na uczelni, możesz je także wykorzystać do przechowywania dowolnych przedmiotów, czy też wręczyć jako prezent od firmy dla klientów lub pracowników. Poza tym przygotowaliśmy również wiele ciekawych kolorowanek w zestawie z kredkami, które są odpowiednie nie tylko dla małych dzieci, ale mogą też być źródłem inspiracji dla nieco starszych osób. Zabawa z nimi to doskonały sposób na spędzenie czasu, a także zrelaksowanie się po ciężkim dniu w pracy lub szkole.

Artykuły szkolne i inne gadżety reklamowe z własnym nadrukiem

Zobacz oferty szkolnych produktów, które obecnie są dostępne w naszym sklepie.

Artykuły z tej kategorii są nie tylko praktyczne, ale też solidne i bardzo estetyczne. Każdy produkt, jak piórnik z własnym nadrukiem, czy komplet kredek, został sporządzony z dobrych gatunkowo materiałów, dlatego będzie Ci dobrze służyć na dłużej. Do tworzenia Twoich własnych nadruków na zamówienie wykorzystujemy nowoczesne narzędzia i doskonałe tusze, dlatego grafika na produktach również w rzeczywistości będzie prezentować się niezwykle okazale.

Piórnik z własnym nadrukiem i inne artykuły szkolne w dobrej cenie

Duża część naszych artykułów szkolnych została sporządzona z ekologicznych materiałów. Jeśli troszczysz się o środowisko, to wybierz nasze estetyczne piórniki reklamowe z lnu Talos, które wyróżniają się bardzo minimalistyczną stylistyką. W zestawie otrzymasz dodatkowo komplet przyborów do pisania, które również wykonano z naturalnych składników. Na uwagę zasługuje też seria Tita, do której produkcji wykorzystano ekologiczny materiał, jakim jest bambus. Piórnik z własnym nadrukiem możesz też zamówić w tradycyjnej wersji z kolorowego materiału, oferujemy bardzo duży wybór barw produktów. Sprawdź też wariant w kształcie tenisówki, który spodoba się szczególnie nastolatkom. W naszej ofercie posiadamy nie tylko piórniki reklamowe z możliwością naniesienia nadruku, ale też długopisy, ołówki, linijki i inne artykuły szkolne - gadżety reklamowe idealne do nadruku firmowego logo, które mogą być wykorzystywane na co dzień przez każdego ucznia - nie tylko w w szkolnej rzeczywistości.

Chcesz mieć oryginalny piórnik z własnym nadrukiem? Wydrukujemy na nim logo Twojej firmy!

W naszym sklepie możesz w całości skompletować wyprawkę szkolną dla siebie lub Twojego dziecka! Oprócz oryginalnych przyborów takich jak ołówki czy długopisy z własnym nadrukiem (na przykład z logo firmy) znajdziesz u nas też duży asortyment zeszytów - idealnych do notowania lekcji, wykładów czy kursów. Przed złożeniem zamówienia sprawdź koniecznie nasze aktualne gazetki promocyjne z informacją o nowych ofertach promocyjnych. Dla naszych klientów systematycznie przygotowujemy atrakcyjne rabaty, dzięki którym zakupy w sklepie Brave Design będą jeszcze tańsze.

Piórniki reklamowe i inne artykuły szkolne z nadrukiem

Skontaktuj się z nami, jeśli jesteś zainteresowany znakowaniem produktu według własnego projektu lub masz pytania odnośnie do tego, w jakiej technologii może być naniesiony nadruk, wymiary i format, w których powinien być plik, na którym znajduje się projekt logo lub grafika.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą produktów w tej kategorii !