Kategorie

Torby na zakupy, bawełniane

Ekologia i zachowania sprzyjające ochronie środowiska stają się coraz bardziej popularne, w związku z czym także produkty z gamy artykułów marketingowych często mają charakter proekologiczny, W tym zakresie królują torby zakupowe, które są wykonane z bardzo różnych materiałów, ale mają jeden wspólny cel - wyeliminować reklamówki foliowe, które w znaczny sposób przyczyniają się do zanieczyszczania przyrody. 

Agencja reklamowa Brave Design z Wrocławia oferuje torby zakupowe z nadrukiem, jako świetny, ekologiczny i modny nośnik reklamowy. W naszym asortymencie posiadamy szeroką gamę produktów z bawełny, poliestru, ekoskóry, a nawet papieru. Można je dowolnie personalizować np. firmowym logo lub dowolnym innym przekazem. Wiele firm udowodniło, że dobrze dobrana grafika i slogan mogą sprawić, że worek na zakupy będzie wykorzystywany jako modna, designerska torebka dla wielu pań.

Bawełniane torby na zakupy z nadrukiem z logo firmy

Torba zakupowa z nadrukiem stała się naszym codziennym nieodzownym akcesorium podczas zakupów. Po wejściu w życie zakazu darmowego wydawania foliowych reklamówek w sklepach każdy ich używa i dlatego warto wykorzystać popularność bawełnianej siatki w celach promocyjnych. Jej zastosowanie jest także niezastąpione na różnego rodzaju targach branżowych, czy eventach, gdzie można w nią spakować wszelkie drobiazgi, jak notes, czy długopis lub używać do noszenia materiałów reklamowych. Świetnie sprawdzi się także jako funkcjonalne opakowanie do prezentów dla pracowników oraz klientów np. na święta.

Bogata oferta form, modeli oraz materiałów, kolorów i wykończeń daje szerokie pole manewru przy wyborze odpowiedniego typu. Jest to także pozycja, która daje wiele możliwości w zakresie dopasowania ceny. W naszym asortymencie posiadamy niedrogie siatki bawełniane i papierowe, które doskonale sprawdza się jako funkcjonalny gadżet do codziennego wykorzystania. Mamy także trwałe modele toreb zakupowych z górnej półki o designerskiej stylistyce, które będą wyróżniać się na tle innych popularnych produktów. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.