Kategorie

Firmowe ołówki reklamowe z nadrukiem logo firmy

Szukasz sprawdzonego sposobu, aby dotrzeć do nowej grupy odbiorców? Postaw na praktyczne akcesoria reklamowe! Zamów ołówki z logo firmy, które rozdasz potencjalnym klientom. To dodatek, który będą mogli wykorzystać każdego dnia. Dlaczego warto wybrać właśnie ten rodzaj podarunku? Ponieważ jest to funkcjonalny gadżet firmowy, z którego skorzystają wszyscy, niezależnie od wieku, zainteresowań czy zajmowanego stanowiska. Już teraz zyskaj w oczach swoich klientów i współpracowników!

Jakie ołówki firmowe wybrać?

Zastanawiasz się, który rodzaj produktu wybrać? W Brave Design znajdziesz różnorodne kształty, wzory i kolory, dzięki czemu możesz dopasować produkt do profilu swojej działalności. Proponujemy drewniane ołówki firmowe z gumką. Jeśli kierunek Twojej pracy wiąże się z ekologią lub podejmujesz kroki w filozofii less waste – to doskonały gadżet reklamowy dla Twojej firmy. Jeżeli stawiasz na stylowe dodatki, które podkreślą prestiż marki, wybierz automatyczny ołówek z logo firmy o metalizowanej, chromowanej powierzchni z dekoracyjnymi ringami. Innym rodzajem są fantazyjne, elastyczne modele z gumką, dostępne w różnych kolorach: różowym, niebieskim i pomarańczowym. Takie artykuły z pewnością przypadną do gustu najmłodszym.

Ołówek z logo firmy – komu go podarować?

Praktyczne akcesoria reklamowe z logo cieszą się popularnością ze względu na możliwość ich wykorzystania podczas codziennych czynności, takich jak sporządzanie notatek czy szkicowanie. Są trafionym prezentem dla współpracowników – mogą oni używać ich w pracy i poza nią i tym samym stać się reklamą Twojej marki. Ołówki reklamowe trafiają także do obecnych klientów i potencjalnych, przyszłych odbiorców. Możesz mieć pewność, że docenią oni Twój gest. Zastanawiasz się, jak przygotować gadżety z nadrukiem? Wystarczy, że złożysz zamówienie w Brave Design, a my zajmiemy się resztą. Zdecyduj, jaki napis ma znaleźć się na produkcie – firmowe logo lub dowolne hasło i wyślij do nas wiadomość. Postaw na praktyczne, sprawdzone dodatki, dzięki którym wzrośnie świadomość Twojej marki!