Kategorie

Breloki, zawieszki

Nawet mieszkając w dużym mieście, nie unikniemy zaciemnionych ulic, które po zapadnięciu zmroku są praktycznie pozbawione światła. Wieczorny spacer w takim miejscu może skończyć się tragedią, jadący samochodem kierowca ma mniejsze szanse na zauważenie spacerującego poboczem dziecka. Na szczęście istnieje tanie i skuteczne wyjście z tej sytuacji - wystarczy zaopatrzyć się w odblaski w naszym sklepie internetowym. Przygotowaliśmy dla Ciebie duży wybór praktycznych zawieszek i breloków, które świecą w ciemności.

Ten niepozorny produkt to doskonałe rozwiązanie zwłaszcza dla osób, które mieszkają na peryferiach Wrocławia i często spacerują nieoświetlonymi, pozbawionymi chodnika szosami. Odblaski to też idealny pomysł dla rowerzystów, przyczepiając je do odzieży, można zwiększyć swoje bezpieczeństwo niskim kosztem. Sportowców zachęcamy do sprawdzenia działu w naszym sklepie, który w całości jest poświęcony odzieży zwiękzającej widoczność.

Odblaski i zawieszki w wielu odsłonach

Aby zainteresować małych użytkowników naszymi odblaskami, ich wygląd nie mógł być przypadkowy. Dla dzieci szczególnie polecamy zawieszki w kształcie ducha, domku lub serduszka, które będą doskonale prezentować się o każdej porze roku. Sprawdź też model z wypełnieniem w kształcie uśmiechniętej buzi - prawdziwy hit w naszym sklepie! Każdy brelok zaopatrzony jest w wygodny sznureczek, z którego pomocą mocowany jest do zamka od kurtki czy innego, solidnego elementu odzieży. Zachęcamy do zakupu kilku sztuk tak, aby na wieczorny spacer po zmroku malec był widoczny zarówno od przodu, jak i od tyłu. Polecamy także klipy magnetyczne w wersji odblaskowej, które można wygodnie i pewnie przytwierdzić do każdej części ubrania.

Nie musisz być mieszkańcem Wrocławia, aby skorzystać z naszych praktycznych odblasków! Cała oferta Brave Design dostępna jest w sprzedaży internetowej, z dostawą bezpośrednio do Twojego domu. W asortymencie znajdziesz wiele innych, praktycznych produktów, z czego duża część może posłużyć jako materiały marketingowe dla Twojej firmy. Zapoznaj się również z naszymi pozostałymi usługami, do których należą szeroko rozumiane działania reklamowe.