Kategorie

Pióra reklamowe wieczne i kulkowe

Od wieków pióro uważane jest za synonim elegancji i stylu. Kiedyś było obowiązkowym wyposażeniem piórnika ucznia. Zapewne pamiętasz jeszcze, jak uczyłeś się nim pisać w szkole podstawowej. Dzisiaj już nie przykłada się aż tak wielkiej uwagi do kaligrafii. Nadal jednak wiele osób ceni pióra wieczne czy kulkowe i nie wyobraża sobie pisania na co dzień czymś innym.

Dla wszystkich miłośników tych produktów, mamy różne modele piór wiecznych oraz kulkowych do wyboru. Szukasz pomysłu na gustowny upominek dla kogoś bliskiego? Możesz podarować np. metalowe pióro kulkowe lub wieczne z kryształami Swarovskiego, wyposażone w grawerowaną stalówkę!  

Pióra wieczne – nie tylko dla tradycjonalistów!

Choć można spotkać się z taką opinią – to wieczne pióro nie jest gadżetem dla tylko tradycjonalistów! To wyjątkowe narzędzie przyda Ci się nie tylko na biznesowe spotkania i do podpisywania lukratywnych kontraktów! Jakie są zalety pióra wiecznego? Oprócz tego, że stanowi symbol klasy i elegancji, to dodatkowo korzystając z niego, kształtujesz charakter pisma.

W naszej ofercie znajdziesz wiele gustownych propozycji np. z chromowanym wykończeniem.

Pióra kulkowe - komfort użytkowania!

Choć początkowo nie cieszyły się dużą popularnością, to jednak z czasem pióra kulkowe doczekały się ogromnego grona zwolenników. Co przyczyniło się do tego? Doskonały komfort użytkowania piór kulkowych! Pisząc nimi, nie musisz martwić się o plamy czy zacieki. Pióro kulkowe nie pobrudzi Ci także rąk i nie trzeba obawiać się wycieku atramentu. Dlatego dziś bardzo chętnie jest wykorzystywane przez dzieci w szkole podstawowej. Bez problemu kreślą z jego pomocą pierwsze literki, a później sporządzają notatki. Decydując się na użytkowanie pióra kulkowego, musisz tylko pamiętać o konieczności wymiany wkładu z atramentem!

Polecamy modele zarówno klasyczne np. ze srebrnym wykończeniem, jak i bardziej nowoczesne z kolorowym paskiem pośrodku. Ciekawą propozycją (nie tylko dla gadżeciarzy!) jest także piórko kulkowe z wbudowaną pamięcią USB o pojemności 16 GB, która znajduje się w klipie zatyczki.