Kategorie

Plecaki, worki

Jednym z bardziej popularnych artykułów codziennego użytku w ostatnim czasie stały się worko-plecaki, które jako materiały reklamowe z nadrukiem szturmem wdarły się do czołówki najczęściej używanych akcesoriów stosowanych do promocji. Ich niekwestionowaną przewagą jest wygoda i swoboda noszenia. Można je założyć zarówno na plecy, jak i na ramię, a także nieść w ręku. Są wykonane z przeróżnych materiałów: bawełny, poliestru, a także tkanin wodoodpornych. Dają się bardzo łatwo znakować, w wielu różnych technikach i można na nich nadrukować w zasadzie dowolną grafikę lub tekst.

Agencja reklamowa Brave Design z Wrocławia posiada w swojej ofercie bardzo bogaty asortyment worków i plecaków reklamowych, które można wykonać z nadrukiem. Umieszczenie na nich ciekawego sloganu może zapoczątkować modę, która będzie naśladowana przez wielu użytkowników. Podstawową zaletą takiej torby jest jej pojemność i posiadanie większej ilości przegródek, o wielu różnych zastosowaniach oraz możliwość przenoszenia cięższych ładunków. Doskonale sprawdza się jako siatka na zakupy, a nawet jako torebka, czy plecak szkolny. 

Plecaki reklamowe z nadrukiem z logo firmy

W swojej ofercie posiadamy plecaki reklamowe o wszechstronnym zastosowaniu. Oferujemy nadruk odpowiednio dostosowany do danego modelu, w zależności od tkaniny oraz konstrukcji. Mamy wzory, które mogą być wykorzystywane w przeznaczeniu szkolnym, turystycznym, biznesowym, np. jako pokrowiec na laptop oraz codziennym, czy sportowym. Nasze torby i worki są uniwersalne zarówno damskie, jak i męskie, wystarczy dopasować kolorystykę do swoich preferencji lub barw korporacyjnych, aby odpowiednio komponowała się z logo firmy. 

Zastosowanie plecaka jako nośnika reklamowego z nadrukiem jest w szczególności polecane, gdy chcemy dotrzeć do dzieci i młodzieży oraz studentów. Jeżeli będą używać torby z naszym logo, to przez cały rok szkolny będą reklamować naszą markę. Kolejnym dobrym przykładem użycia go w reklamie są targi oraz konferencje, w szczególności docenią go klienci jako teczkę na komputer oraz do wygodnego przenoszenia materiałów reklamowych i upominków zebranych na stoiskach targowych. Zapraszamy do przejrzenia naszej oferty i kontaktu.