Kategorie

Pamięci USB, pendrive z nadrukiem

Niezmiennie, od wielu lat pamięci USB są jednym z najpopularniejszych nośników marketingowych wykorzystywanych przez bardzo wiele firm bez względu na branżę oraz specyfikę ich działalności. Jest to bezsprzeczna zaleta pendrive'a z logo firmy. Jest on ciekawym gadżetem, który przyda się każdemu klientowi, w każdej sytuacji. Można na nim umieścić dowolne materiały reklamowe oraz prezentacje marki i podarować klientowi, jako źródło informacji o naszym przedsiębiorstwie i produktach.

Wykonujemy nadruk na pendrive z logo firmy

Pendrive z logo firmy - nadruk firmowy

Agencja reklamowa Brave Design z Wrocławia oferuje przeróżne pedrive'y reklamowe z nadrukiem o zróżnicowanej pojemności oraz stylistyce i kolorystyce. Mamy typowo biznesowe, proste nośniki pamięci USB, oraz bardziej wyszukane modele wielofunkcyjne. Dostosowany do potrzeb klienta jest także poziom cen, który zaczyna się od niedrogich, funkcjonalnych pamięci USB, a kończy na wyszukanych modelach, które mogą być wykorzystane do różnych zastosowań. W naszym asortymencie znajdują się notesy wyposażone w pamięć USB, urządzenia w formie breloków, kart, kluczy, latarek, czy długopisów do pisania oraz multimedialnych typu touch do tabletów i telefonów.

Pendrive reklamowy z nadrukiem z logo firmy

Pendrive z logo firmy to doskonały pomysł na targi, konferencje i eventy, może służyć jednocześnie jako nośnik danych i pamiątka ze spotkania, na której umieścimy zdjęcia z imprezy. Nowoczesne rozwiązania technologiczne pozwalają także na stworzenie pamięci USB z nadrukiem i czytnika kart w jednym, czy wielofunkcyjnej teczki konferencyjnej, która będzie hitem wśród uczestników. Z kolei fanów gadżetów zachwyci dysk z podwójną wtyczką, z jednej strony z wejściem standardowym, a drugiej z microUSB odpowiednim do telefonów czy tabletów. 

Pendrive z logotypem - wyróżnij się nadrukiem

Oferowany przez nas nadruk na pendrive jest odpowiednio dostosowany do materiału wykonania poszczególnych modeli. Możliwy jest stylowy grawer, w przypadku pamięci USB, np. metalowych, czy tampodruk, przy tworzywie, a nawet tłoczenie dla modeli z opakowaniem skórzanym. Dodatkowo w przypadku takich urządzeń elektronicznych są one często pakowane w eleganckie etui lub opakowania, których zadaniem jest ich ochrona, a można je także oznaczyć firmowym logo i często mają większą powierzchnię jako nośnik reklamy niż sam dysk USB. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.