Kategorie

Smycze reklamowe

W dzisiejszych czasach każda branża mierzy się z dużą konkurencją, dlatego część budżetu firmy warto przeznaczyć na działania reklamowe. Na szczęście nie musisz wydawać fortuny na marketing, wystarczy zamówić materiały promocyjne w naszej firmie! Oferujemy Ci niezwykle praktyczne smycze reklamowe, które możesz opatrzyć znakiem swojej marki. Produkt możesz wykorzystać jako upominek dla lojalnych klientów lub też ofiarować pracownikom.

Nasza firma funkcjonuje w branży reklamowej już wiele lat. Mamy duże doświadczenie w projektowaniu identyfikacji wizualnej marek, dlatego możesz zlecić nam stworzenie logo od podstaw, a następnie umieszczenie go na smyczy metalowej. Nasza siedziba mieści się w Trzebnicy pod Wrocławiem, możesz odwiedzić nas stacjonarnie, lub też dokonać zamówienia za pośrednictwem strony internetowej. Poza smyczą metalową oferujemy też wiele innych materiałów marketingowych w postaci kubków, termosów, pendrive'ów czy nawet zegarów na ścianę! Dlatego przed finalizacją zakupu zachęcamy do zapoznania się z kompletnym katalogiem sklepu.

Smycze reklamowe wielu wydaniach

Każda smycz metalowa, którą znajdziesz w naszej ofercie, prezentuje się bardzo estetycznie, dlatego będzie atrakcyjnym materiałem promocyjnym dla Twojej firmy. Poszczególne warianty zawierają dodatkowo kabel USB z kilkoma praktycznymi końcówkami. Przedmioty reklamowe tego typu sprawdzą się zwłaszcza w miejscach, takich jak hotele, biura czy restauracje. Można na nich zawiesić kartę pracowniczą lub klucz do pokoju, dzięki czemu zawsze będzie pod ręką. Smycz metalowa oferowana jest w wielu wersjach kolorystycznych, przez co bez problemu dopasujesz go do identyfikacji wizualnej swojej firmy.

Nasze artykuły reklamowe wyróżniają się nie tylko atrakcyjnym wyglądem, ale też bardzo przystępną ceną. Najtańsza smycz reklamowa kosztuje jedyne 3 złote, dlatego nawet większe zakupy nie nadszarpną zbytnio budżetu Twojej firmy. Jeśli zakupu smyczy metalowej dokonujesz w celach promocyjnych, to polecamy także estetyczne opakowanie, dostępne w sklepie za jedyne 2,60 złotych. Nie zapomnij też zajrzeć do działu promocje, w którym zawsze czekają atrakcyjne rabaty.