Kategorie

Kamizelki odblaskowe z nadrukiem

Kiedy słońce zachodzi, piesi stają się znacznie mniej widoczni na drodze, szczególnie w miejscach, które nie są dostatecznie oświetlone. Taka sytuacja może się skończyć tragicznie, kierowca nie zauważy człowieka idącego poboczem i spowoduje groźny wypadek. Dlatego wybierając się na spacer wzdłuż szosy bez wydzielonego chodnika, warto mieć w zanadrzu odzież odblaskową, która będzie doskonale widoczna w ciemności. W naszym sklepie zakupisz kamizelki, poncza oraz peleryny w wersji z nadrukiem, a w dodatku w bardzo dobrej cenie.

Przygotowaliśmy dla Ciebie obszerny asortyment produktów dla dzieci i dorosłych, które przydadzą się nie tylko w trakcie wycieczki plenerowej. Naszą odzież odblaskową warto mieć zawsze w bagażniku samochodu, aby w razie awarii każdy z pasażerów mógł bezpiecznie opuścić pojazd po zapadnięciu zmroku. Katalog obejmuje odzież w kilku wersjach kolorystycznych, która wykonana jest z wytrzymałego poliestru. Oferujemy najlepsze ceny na artykuły tego typu we Wrocławiu, dlatego zachęcamy do zakupów.

Odzież odblaskowa dla dorosłych oraz dzieci

W katalogu odzieży znajdziesz produkty przeznaczone zarówno dla dorosłych, jak i dla młodzieży. Wszystkie kamizelki mają uniwersalny rozmiar, dlatego będą pasować na każdego użytkownika w wybranej grupie wiekowej. Oferta obejmuje również peleryny wodoodporne z odblaskową lamówką u dołu, które doskonale sprawdzą się w deszczowy wieczór z dala od miasta. Model kierowany do dzieci został zaprojektowany z myślą o wygodzie młodszych użytkowników. Kamizelka składa się tylko z kilku pasów, przez co nie ogranicza ruchu w trakcie aktywności fizycznej.

Wybierając odzież odblaskową w Brave Design zyskujesz wysokiej jakości produkt w bardzo przystępnej cenie. Jednak nie musisz być z Wrocławia, aby zrobić zakupy w naszym sklepie, kamizelki, peleryna i poncza dostępne są w sprzedaży internetowej, z wysyłką do wszystkich miast w kraju. Sprawdź też nasze odblaski w postaci zawieszek i breloków, które możesz przyczepić do ubrania, dodatkowo zwiększając swoją widoczność.