Kategorie

Kubki termiczne z grawerem

Zależy Ci na skutecznym wypromowaniu swojej firmy bez ponoszenia wysokich kosztów? W tym celu doskonale sprawdzą się materiały reklamowe, które zamówisz w Brave Design! Kubki zwykłe oraz termiczne z grawerem lub nadrukiem to tylko część naszej oferty. Nieprzerwanie od 2011 roku jesteśmy aktywni w branży marketingowej, dlatego pomożemy Ci dotrzeć do nowych klientów, bez konieczności wydawania fortuny na kampanię promocyjną. Produkty tego typu możesz wykorzystać jako upominek dla swoich klientów czy pracowników, a dzięki logo Twojej marki będą jej chodzącą reklamą.

Prezentowane tutaj kubki termiczne doskonale wpisują się w bieżące trendy. Nieustannie zwiększa się bowiem świadomość społeczeństwa na temat konieczności wprowadzenia rozwiązań ekologicznych. Nasze propozycje są doskonałą alternatywą dla osób, które lubią cieszyć się codziennie pyszną kawą w drodze do pracy, jednak nie chcą używać plastikowych opakowań. Z takim kubkiem z grawerem można wybrać się do ulubionej kawiarni i poprosić o podanie w nim gorącego napoju.

Wszechstronne zastosowanie kubków termicznych

W naszym sklepie kubek termiczny prezentowany jest w wielu odsłonach, dlatego doskonale dopasujesz zamówienie do swoich potrzeb. Model z wygodnym uchem, zrobiony z wytrzymałego plastiku to jedna z popularniejszych pozycji w naszym sklepie online. Dostępny jest w kilku kształtach, rozmiarach i kolorach, a także z grawerem według Twojego pomysłu. Na uwagę zasługuje też nieco droższy wariant bez ucha, za to częściowo wykonany ze stali nierdzewnej. Pojemnik posiada odkręcane wieczko oraz dodatkowy ustnik sporządzony z dobrej jakości gumy. Warto sprawdzić też serię Best Flavour, która wyróżnia się nie tylko estetyczną linią, ale również wygodną pokrywką ze zintegrowanym otworem do picia.

Jeśli zainteresowały Cię nasze termosy z grawerem, to zapraszamy do składania zamówienia! Możesz to zrobić bezpośrednio na stronie, zajmie to dosłownie kilka minut. Oferta Brave Design obejmuje nie tylko produkty termiczne, sprawdź też pozostałe materiały marketingowe, które dla Ciebie przygotowaliśmy. Poza tym możesz zamówić też u nas identyfikację wizualną marki oraz wiele innych usług reklamowych.