Kategorie

Breloki akrylowe przezroczysty brelok akrylowy na zamówienie

To jeden z produktów, który można wykorzystać na wiele sposobów. Brelok akrylowy świetnie nadaje się na firmowy gadżet. Wykonany został z bardzo popularnego dziś tworzywa sztucznego o wyjątkowych właściwościach. Przezroczysty i dwustronny jest tanim nośnikiem reklamowym. Możesz na nim umieścić dowolne informacje promujące markę – logo, slogan itd. Wykonany nadruk będzie trwały i czytelny.

Na breloku akrylowym znajduje się także miejsce na zdjęcie, żartobliwy tekst lub dedykację. W ten sposób stworzysz dla kogoś miły i oryginalny prezent.

Brelok akrylowy to trwały gadżet reklamowy, który można wykorzystać do użytku prywatnego

Idealnie nadaje się do kluczy od domu, biura czy samochodu. Dzięki temu zaprowadzisz z nimi ład i unikniesz ciągłego poszukiwania ich w torbie, plecaku. Możesz go także wykorzystać jako numerek do szatni czy podręcznego bagażu.

W zależności od modelu, na breloku akrylowym wykonujemy nadruk techniką tampodruku lub druku cyfrowego. Inną opcją jest dwustronna etykieta. Ze względu na to, że złożony jest z krystalicznej obudowy z kółkiem oraz szybki zaciskowej, wystarczy do środka włożyć karteczkę z dowolną grafiką i zatrzasnąć obie połówki.

Część dostępnych w ofercie modeli wzbogacona jest dodatkowo o otwieracz do butelek.